Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Si te nxjerresh amxmodmenu shpejt!(per Admina)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Xhu|10
Webmaster
Webmaster
Xhu|10

Numri i postimeve : 146
Join date : 26/05/2009
Age : 25
Location : Albania.tirana

Si te nxjerresh amxmodmenu shpejt!(per Admina) Empty
MesazhTitulli: Si te nxjerresh amxmodmenu shpejt!(per Admina)   Si te nxjerresh amxmodmenu shpejt!(per Admina) Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 10:34 am

1-Hapim console dhe shkruajme amxmodmenu(njera menyre)
2-Per ta hapur amxmodmenu me nje button bojm kshu.Hapim console dhe shkruj bind key amxmodmenu
te key mund te shkrush nji buton ke te dush psh. bind p amxmodmenu dhe po te shtypesh P del amxmodmenu si ne figure.
Si te nxjerresh amxmodmenu shpejt!(per Admina) Dedust20001t
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosova-server.forumsq.net
 
Si te nxjerresh amxmodmenu shpejt!(per Admina)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: Tutoriale-
Kërce tek: