Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cila ngjyrë ju pelqen?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bimbimma
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 16
Join date : 02/06/2009

MesazhTitulli: Cila ngjyrë ju pelqen?   Wed Jun 03, 2009 3:41 pm

Treegonii se cila ngjyrë ju pëlqen ?

Mu e zeza dhe e kaltërta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 24
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

MesazhTitulli: Re: Cila ngjyrë ju pelqen?   Wed Jun 03, 2009 3:43 pm

Ee kuqja Dhe e Zeza


Sepse Shqipari osht Kuq e Zi Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cila ngjyrë ju pelqen?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ç’ ËSHTË NJERIU? CILA ËSHTË ORIGJINA? ÇFARË LLOJ SHORTI KA AI?
» Qerim Pllana:Një vepër e cila përjetësishtë jeton përjetësinë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Bisede e Lire-
Kërce tek: