K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Prezantimi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
trimz
Fillestar
Fillestar
trimz

Numri i postimeve : 9
Join date : 29/05/2009
Age : 25
Location : Kosova

Prezantimi Empty
MesazhTitulli: Prezantimi   Prezantimi Icon_minitimeFri May 29, 2009 3:20 pm

Emri:Leutrim
Mbiemri:Muqiqi
Mosha:14
Nick:trimz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.KosovaGamers.com
Xhu|10
Webmaster
Webmaster
Xhu|10

Numri i postimeve : 146
Join date : 26/05/2009
Age : 27
Location : Albania.tirana

Prezantimi Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi   Prezantimi Icon_minitimeFri May 29, 2009 3:21 pm

mire se vjen dhe me kembe te mbare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kosova-server.forumsq.net
Bimbimma
V.I.P
V.I.P
Bimbimma

Numri i postimeve : 16
Join date : 02/06/2009

Prezantimi Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi   Prezantimi Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 9:09 am

Mir se erdhe !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Prezantimi Empty
MesazhTitulli: Re: Prezantimi   Prezantimi Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Prezantimi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: Prezantohu!-
Kërce tek: