K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si te vesh nji avatar ne profili tend.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Xhu|10
Webmaster
Webmaster
Xhu|10

Numri i postimeve : 146
Join date : 26/05/2009
Age : 26
Location : Albania.tirana

Si te vesh nji avatar ne profili tend. Empty
MesazhTitulli: Si te vesh nji avatar ne profili tend.   Si te vesh nji avatar ne profili tend. Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 10:30 am

Step1:hyn ne U.C.P
Si te vesh nji avatar ne profili tend. Catslna

Step2: hyn ne ikona personale
Si te vesh nji avatar ne profili tend. Cats1m

Step3: ka 2 menyra per ta bere:
1-Browse e merr nga PC jote figuren
2-Merr link ose adresen e Figures dhe e shkrun aty.
3-Pastaj i jep Paraqit dhe mbaroi

Si te vesh nji avatar ne profili tend. Cats2f
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kosova-server.forumsq.net
 
Si te vesh nji avatar ne profili tend.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: Tutoriale-
Kërce tek: