K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 si te hapim 2 winampa ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 26
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

si te hapim 2 winampa ? Empty
MesazhTitulli: si te hapim 2 winampa ?   si te hapim 2 winampa ? Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 11:17 am

si te hapim 2 winampa ?
pasi ta hapim nje winamp,
per ta hapur te dytin shkojm kshtu:
Ctrl + Alt + n
dhe besoj se do tju bej.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 26
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

si te hapim 2 winampa ? Empty
MesazhTitulli: si te hyjm ne nje web kur e kemi baned iP   si te hapim 2 winampa ? Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 11:19 am

Si te hyjm neqofshe nje forum apo web e ke bannd IP ?

Hyme ne ket link

www.anonymouse.org

e keni dy flamura nje te English edhe te Deutsch , ju e zgjedhni gjuhen te cilen e dini me mir ! , edhe e shkurani webin cilin e ke bannd ip

Ju pershendes ..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
si te hapim 2 winampa ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Tricks Per PC-
Kërce tek: