K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Perdor Notepad Si ditar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 26
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

Perdor Notepad Si ditar Empty
MesazhTitulli: Perdor Notepad Si ditar   Perdor Notepad Si ditar Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 11:23 am

1. Hape programin Notepad

2. Shkruaje .LOG dhe pastaj shtyp Enter. Ruaje kete me cfare do emri edhe mbylle pastaj.

3. Tani shko ne vendin ku e ke ruajtur dhe hape fajllin... tash po e veren qe Notepad paraqet oren dhe daten aktuale.

4. Shryaj shenimet tuaja, ruaje edhe mbylle prap.

5. Sa here qe do ta hapni kete fajll, Notepad e perserit kete proces, duke e paraqitur oren dhe daten aktuale...

Nese nuk moret vesh cka thash krejt, provojeni kete trik edhe e shihni... eshte dickainteresante!.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Perdor Notepad Si ditar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Tricks Per PC-
Kërce tek: