K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Bastore !!!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 26
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

Bastore !!!!! Empty
MesazhTitulli: Bastore !!!!!   Bastore !!!!! Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 2:08 pm

Ketu Do te Luajm Bastore Permes Alb-server.tk Very Happy

1.Qdo Jav do ti keni nga 10 loj te caktuara nga un ( Getoari )

2.Ju do ti thoni mendimin tuaj Prej Njerin prej tipeve ( 1 , X , 2 ) tipe Tjera 1x x2 nuk pranohen !

3.Pasi qe ti Keni japur mendimin tuaj lojerat dhe parashikimet e juaja i dergoni ne email adresen - hej.geto@live.com

4.Qdo jav do te del edhe tabela e Javes qe kush do te Prij Ne Tabel Mbetet Te shiHet Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 26
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

Bastore !!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Bastore !!!!!   Bastore !!!!! Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 2:20 pm

10 ndeshjet e Kesaj Jave Jane Keto :

Kazakistan - England
Sweden - Denmark
Croatia - Ukraina
Uruguay - Brazil
Albania - Portugal
Argentina - Columbia
Iceland - Holland
Italy - N.Ireland
Finland - Liechtenstein
Macedonia - Norway


Afati i fundit per te Luajtur eshte Te Shtunen Ora 12.00 . Emailet e Me Vonshme Nuk Pranohen.Flm per Mirekuptim
U uroj Fat te Gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Bastore !!!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Sport-
Kërce tek: