K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Ju Qe Nuk Jeni Regjistruar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Xhu|10
Webmaster
Webmaster
Xhu|10


Numri i postimeve : 146
Join date : 26/05/2009
Age : 29
Location : Albania.tirana

Ju Qe Nuk Jeni Regjistruar Empty
MesazhTitulli: Ju Qe Nuk Jeni Regjistruar   Ju Qe Nuk Jeni Regjistruar Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 10:45 am

Te gjithe ju qe nuk jeni regjistruar eshte mire te regjistrohuni.
1-Mbas regjistrimit do tju vije nje eamil ne te cilin brenda do te kete nje link qe u duhet ta klikoni sepse ben aktivizimin e regjistrimit tuaj
2-Email mund tju vije dhe JUNK pra mbas regjistrimit hyni ne www.hotmail.com dhe shikoni ne ju ka ardhur
3-Nese nuk ju ka ardhur email per aktivizim ateher une sapo i shikoj regjistrimet i aktivizoj menjehere prandaj nuk ka probleme me regjistrimin.
mbas Regjistrimit shkoni ne IDENTIFIKOHU dhe shkruj USerin dhe Passwordin

Nese Regjistrimi juaj nuk eshte aktivizuar atehere kontaktoni Webmaster e webit: kristi.cs@hotmail.com


FLm per Mirekuptimin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kosova-server.forumsq.net
 
Ju Qe Nuk Jeni Regjistruar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: Regjistrohuni-
Kërce tek: