K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bimbimma
V.I.P
V.I.P
Bimbimma

Numri i postimeve : 16
Join date : 02/06/2009

Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ? Empty
MesazhTitulli: Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ?   Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ? Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 11:03 am

Tregoni se cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë i pëlqeni ?


Si këngëtar Shqiptarë e pelqej Dafina Zeqirin & Ermal Fejzullahun, dhe nga këngëtarët botërorë Beyoncé, Rihanna & Justin Timberlake.


Pëlqej shum të tjerë mirpo këta janë që unë i ndëgjoj shum shpesh !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 26
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ?   Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ? Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 11:21 am

Nga shqiptaret Ermal Fejzullahu - Dafina Zeqiri - 2po2 - Tingulli 3`nt - Lyrical son - Keos - Blero etj Razz


Te Huaj Justin Timberlake Rihana Akon 50 cent ejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhu|10
Webmaster
Webmaster
Xhu|10

Numri i postimeve : 146
Join date : 26/05/2009
Age : 26
Location : Albania.tirana

Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ?   Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ? Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 12:24 pm

Nga Shqiptare sme pelqejn shum por te huaj:
Akon
Enrique iglesias
LIl Wayne
Akcent
Kanye West
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kosova-server.forumsq.net
Sponsored content
Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ?   Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilin nga këngëtarët Shqiptarë dhe Botërorë e pëlqeni ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Bisede e Lire-
Kërce tek: