K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cila ngjyrë ju pelqen?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Bimbimma
V.I.P
V.I.P
Bimbimma

Numri i postimeve : 16
Join date : 02/06/2009

Cila ngjyrë ju pelqen? Empty
MesazhTitulli: Cila ngjyrë ju pelqen?   Cila ngjyrë ju pelqen? Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 3:41 pm

Treegonii se cila ngjyrë ju pëlqen ?

Mu e zeza dhe e kaltërta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 26
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

Cila ngjyrë ju pelqen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila ngjyrë ju pelqen?   Cila ngjyrë ju pelqen? Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 3:43 pm

Ee kuqja Dhe e Zeza


Sepse Shqipari osht Kuq e Zi Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila ngjyrë ju pelqen?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Bisede e Lire-
Kërce tek: