K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Rregullat!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Xhu|10
Webmaster
Webmaster
Xhu|10

Numri i postimeve : 146
Join date : 26/05/2009
Age : 26
Location : Albania.tirana

Rregullat! Empty
MesazhTitulli: Rregullat!   Rregullat! Icon_minitimeTue May 26, 2009 6:21 am

Nese respektoni kto rregulla jeni i mirepritur ne forum :
1-Mos krijoni shum tema ose postime pa lidhje se e merrni bann dhe quheni SPAMMER!
2-Mos ofendoni dhe shani anetaret e tjere te forumit.
3-Nuk duhet te beni dallime fetare apo racore te gjithe ketu jemi te barabart dhe duhet respektuar njeri- tjetrin.
4-Respektimi i te drejtave te autori nese ju merrnii ndonje tutorial apo cfare do qe te jete ju lutem qe ti respektoni te drejtat e autorit duke vendosur nje link ose emrin e autorit.
6-Nese nuk ju bindeni ketyre rregullave ju mund te komentoni ne email-at e Web Masterav dhe Admin-av duke treguar se ne cilat rregulla ju nuk pajtoheni.
7-Mos postoni gjera dhe video rreth porno e sex.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
https://kosova-server.forumsq.net
 
Rregullat!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: Forumi Kryesor-
Kërce tek: