K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Nje Trick Interesant Nga Microsoft Word

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 26
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

Nje Trick Interesant Nga Microsoft Word Empty
MesazhTitulli: Nje Trick Interesant Nga Microsoft Word   Nje Trick Interesant Nga Microsoft Word Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 11:12 am

Si Fillim Hapeni

Microsoft Word-in

shtypne kete Kod:

=rand(200,99)

Pastaj Prekni ENTER:

Dhe shikoni se qfar do te Ndodh?

E shihni sa pak shkronja do Dalin Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje Trick Interesant Nga Microsoft Word
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Tricks Per PC-
Kërce tek: