K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 MousE Trick

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1


Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 29
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

MousE Trick Empty
MesazhTitulli: MousE Trick   MousE Trick Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 11:27 am

MousE Tricks
Trik per mouse
Nese mausi i pc-se tuaj nuj punon
atehere keni mundesi qe disa operacione
ne pc t`i kryeni me ane te tastieres
duke levizur kursorin:
1.SHTYPNI SHIFT+ALT+NUM LOCK
2.Me pas enter
Ne shiritin start ne anen e djathte te
tij do te del ikona e mousit nese eshte
e deaktiziuar shtypni NUM LOCK per ta
aktivizuar si dhe anasjelttas.
Per te levizur kursorin shtypni numrat
8(LART)6(DJATHTAS)4(MAJTAS)2(POSHTE)
kurse numrin 5 per ENTER.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
MousE Trick
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nje Trick Interesant Nga Microsoft Word

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Tricks Per PC-
Kërce tek: