K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 26
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit Empty
MesazhTitulli: Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit   Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:35 pm

Barcelona Fc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bimbimma
V.I.P
V.I.P
Bimbimma

Numri i postimeve : 16
Join date : 02/06/2009

Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit Empty
MesazhTitulli: Re: Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit   Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 1:07 pm

Guardiola do ta shesë sulmuesin Eto’o?


Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit Samuel-Eto_o_118823tSamuel Eto’o duhet të pajtohet me kontratën dyvjeçare të cilën ia ofron Barcelona nëse dëshiron të qëndrojë në Camp Nou, pasi që Pep Guardiola tashmë ka kërkuar nga skuadra të gjejë një sulmues të ri.

Sezonin e kaluar Eto’o ka mundur të largohet bashkë me Ronaldinhon dhe Decon, mirëpo ai siguroi një vend në skuadër, ndërsa tani “El Mundo Deportivo” njofton se kamerunasi duhet të vendosë shpejt për kontratën dyvjeçare të cilën ia kanë ofruar Blaugranët, ose do të shitet.

Manchester City dhe Inter janë të interesuar për shërbimet e sulmuesit, ndërsa “AS” shkruan se Guardiola tashmë e ka marrë vendimin për shitjen e Eto’o-s dhe aktualisht po kërkon një sulmues të ri.


Edituar për herë të fundit nga Bimbimma në Wed Jun 03, 2009 1:16 pm, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Bimbimma
V.I.P
V.I.P
Bimbimma

Numri i postimeve : 16
Join date : 02/06/2009

Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit Empty
MesazhTitulli: Re: Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit   Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 1:09 pm

Silvinho largohet nga Barcelona pas pesë vitesh

Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit 0+sylvinho+barcelona


Ekipi i Barcelonës nuk do ta vazhdojë marrëveshjen me mbrojtësin e majtë Silvinho dhe lojtari do të largohet nga Camp Nou që nga 30 qershori.
“Barcelona e ka informuar Silvinhon se marrëveshja e cila skadon më 30 qershor nuk do të vazhdohet. Ekipi i Barcelonës dëshiron ta falënderojë Silvinhon për besueshmërinë në pesë vitet e kaluara në të cilat fitoi dy trofe të Ligës së Kampionëve, tre tituj të Spanjës, një Kupë të Mbretit dhe dy Superkupa të Spanjës.

Ish-lojtari 35-vjeçar i Arsenalit dhe Celta Vigos, ndeshjen e fundit për blaugranët e pati në finalen e Ligës së Kampionëve në Romë, ku ndihmoi ekipin të triumfojë ndaj Manchester United.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit Empty
MesazhTitulli: Re: Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit   Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcelona Fc Me Te Rejat Reth Klubit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Sport-
Kërce tek: