K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Liverpool Fc Me Te Rejat Reth Klubit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 26
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

Liverpool Fc Me Te Rejat Reth Klubit Empty
MesazhTitulli: Liverpool Fc Me Te Rejat Reth Klubit   Liverpool Fc Me Te Rejat Reth Klubit Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:34 pm

Liverpool Fc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 26
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

Liverpool Fc Me Te Rejat Reth Klubit Empty
MesazhTitulli: Re: Liverpool Fc Me Te Rejat Reth Klubit   Liverpool Fc Me Te Rejat Reth Klubit Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 3:50 pm

Gerrard : Na duhen me shum

Liverpool Fc Me Te Rejat Reth Klubit Steven-gerrard-and-fernan-001

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, është i bindur se skuadra e tij mund ta fitojë Ligën Premier sezonin e ardhshëm, por me kusht që të transferojë dy apo tre lojtarë të klasit të lartë këtë verë.
“E kemi përfunduar sezonin pa asnjë trofe, gjë që është e dhimbshme, mirëpo nga pikëpamja e Liverpoolit, kemi përparuar shumë”.

“Kemi krijuar të gjithë përvojën për t’u shpallur kampionë, prandaj për ne janë shumë me rëndësi dy apo tre transferime të reja, të cilët do të na ndihmojnë që ta fitojmë Ligën sezonin që vjen”.

“Si mund ta arrijmë këtë? Duke sjellë lojtarë të nivelit të Torresit. Ai është një lojtar i madh për ne dhe ju e keni parë ndikimin e tij edhe në sezonin e parë edhe në këtë që kaloi”, u ka thënë Gerrard gazetarëve.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Liverpooli Ofron voronin dhe para per Silvan

Liverpool Fc Me Te Rejat Reth Klubit David_silva_789461c

Trajneri i Liverpoolit, Rafael Benitez, do të fillojë planet e rindërtimit të skuadrës, derisa Redsat do t’i konkurrojnë Real Madridit për blerjen e mesfushorit të Valencias, David Silva.
“The Daily Mirror” njofton se Të Kuqtë ofrojnë para dhe Andrei Voroninin për të fituar shërbimet e spanjollit, ndërsa nëse ekipi spanjoll nuk e dëshiron Voroninin, Liverpooli do ta ofrojë holandezin Ryan Babel.

Valencia do të detyrohet t’i shesë lojtarët kyç të skuadrës, ku përfshihet edhe David Silva, për shkak të borxheve të mëdha, ndërsa Los Che do të mundohen të nxjerrin fitimin maksimal nga shitja e yjeve të skuadrës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Liverpool Fc Me Te Rejat Reth Klubit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Sport-
Kërce tek: