K0s0va HacK3rs
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Inter fc Me Te Rejat Reth Klubit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 26
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

Inter fc Me Te Rejat Reth Klubit Empty
MesazhTitulli: Inter fc Me Te Rejat Reth Klubit   Inter fc Me Te Rejat Reth Klubit Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 1:35 pm

Inter fc

Ibra golashenuesi me i mir ne Serie A

Duke lene pas vetes Marco Di Vaion dhe Diego Militon me nga 24 gola ylli i Interit Zlatan Ibrahimovic behet golashenuesi me i mire ne Serie A duke shenuar keshtu 25 gola ku vetem 2 jan shenuar nga pika e bardhe duke fituar keshtu çmimin Capocannoniere(golashenuesi me i mire).

Ketyre golave ai iu gezua shume duke thene:

"Jam i lumtur qe e fitova kete qmim por me i lumutr jam qe fituam Scudeton edhe kete vit sepse e kemi fituar se bashku me te gjith shoket" tha Ibra per Inter Chanel

Ibra le te hapur gjithqka per sezonin e ardhshem se qka do et ndoshe kete sezon me te


"A do te luaj se bashku me Militon? Do ta shohim nuk e di.Nese diqka ndodh do te ndodhe pas kesaj ndeshjeje.Per momentin nuk di asgje."

I pyetur per te ardhmen Ibra tha: "Nuk e di se qka te bej me ketu ne Itali i kam bere te gjith.Kur erdha ne Itali me kritikuan shume duke thene se jam lojtare i jashtezakonshem por nuk kam shenuar mjaft.Tani mund te qetsohem pasiqe e fitova çmimin e golashenuesit kjo eshte e gjitha qe munda te bej."

"Fitova 5 kupa 4 Scudeto dhe 1 SuperrcoppaItalia, por jo edhe CoppaItalia mirepo kjo eshte OK s'prish pune."

"A eshte kjo lamtumire? Nuk mund te them kam fituar Supercoppa e Scudeto, lojtari me i mire keta ishin 3 prej 5 titujve.Me mungojn edhe UCL dhe Coppa Italia.Sonte eshte koha per party i respektoje gjithe presidentet e Interit qe kan vdekur ama sonte eshte nat feste dhe le te festojme.Do ti kem edhe 2 ndeshje me kombtaren pastaj ta shohim."perfundoi Ibra


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Largohet Figo i respektuar nga klubi nerazzur dhe Curva Nord

Luis Figo i cili erdhi ne inter ne vitin 2005 sot u pershendet me klubin dhe tifozet ne Interit duke u ndare i kenaqur me repsktin qe ia bene keta te fundit.

Ai vitet e tij ne Inter i sqaroi ne kete leter:

"Te nderuar shok te mi interist kjo e Diel eshte hera e fundit qe po luaj s bashku me ju.
Nuk di se qka do te bej pastaj,tash po mendohem per psuhime do te shkoj ne pushime por kur te kthehem nuk di se si do t'ia bej pa ju", por nje gje e di mendja ime do te jeete gjithmone tek Interi per vitet qe kam kaluar ketu


"Jam i lumtur qe po e festoj Scudeton e 4 me radhe deh jam i lumtur qe e festova se bashku me tifozet e Interit."

"Kam nje porosi per te gjithe lojtaret qe te punojne keshtu dhe te fitojne"

"Me Efekt"

Luid Figo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Inter fc Me Te Rejat Reth Klubit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Sport-
Kërce tek: